Zoekresultaat 18 van 35
veiling Catalogus van eene verzameling voortreffelijke schilderijen en zeer fraaije gekleurde en ongekleurde teekeningen, beide door de voornaamste hedendaagsche Nederlandsche en Fransche meesters ; kapitale gegraveerde en andere prenten uit de vorige en tegenwoordige eeuw ;prachtige belangrijke en kostbare gebondene en losse prentwerken, keurige geconditioneerde en gebondene boeken, atlassen en kaarten, beeldwerk en rariteiten, eindelijk een kapitale kunsttafel catalogus: Veilingcatalogus veilinghouder: Huis met de Hoofden, Het veilinghouder: Vries, Jeronimo de veilinghouder: Brondgeest, Albertus veilinghouder: Engelberts, Engelbert Michael veilinghouder: Roos, Cornelis François datum veiling: 2 nov 1840 verzamelaar(s): Idsinga, I. van Verzcat 61369 De catalogus was gericht aan de heer Six van Hillegom plaats van uitgave: Amsterdam |