Search result 18 of 35

Catalogus van eene verzameling voortreffelijke schilderijen en zeer fraaije gekleurde en ongekleurde teekeningen, beide door de voornaamste hedendaagsche Nederlandsche en Fransche meesters ; kapitale gegraveerde en andere prenten uit de vorige en tegenwoordige eeuw ;prachtige belangrijke en kostbare gebondene en losse prentwerken, keurige geconditioneerde en gebondene boeken, atlassen en kaarten, beeldwerk en rariteiten, eindelijk een kapitale kunsttafel

auctioneer: Huis met de Hoofden, Het
auctioneer: Vries, Jeronimo de
auctioneer: Brondgeest, Albertus
auctioneer: Engelberts, Engelbert Michael
auctioneer: Roos, Cornelis François

date auction: 2 nov 1840

Idsinga, I. van

Verzcat 61369

De catalogus was gericht aan de heer Six van Hillegom

place of publication: Amsterdam